SZC logo

Miskolci Szakképzési Centrum

OM kód: 203060/014 | 3534 Miskolc, Gagarin u. 54.

Intézmény logo

Miskolci SZC Kós Károly Építőipari, Kreatív Technikum és Szakképző Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. máj. 13.


Admin

  VárosJárás 2023 - A KÓS csapata 3.

  Az Avas volt a középpontjában az idei VárosJárásnak. Iskolánkat a 9/B osztályból Árvay Csongor, Dósa Gábor és Csarni Gábor képviselte, Rozgonyi Ildikó tanárnő vezetésével. A fiúk a 43 csapatból a 3. helyezést hozták el!

  VárosJárás 2023 - A KÓS csapata 3.

  Az Avas volt a középpontjában az idei VárosJárásnak. A játékos vetélkedőn öt helyszínt kerestek fel a csapatok, ahol különböző feladatokat, teszteket kellett megoldaniuk a várossal kapcsolatban. Iskolánkat a 9/B osztályból Árvay Csongor, Dósa Gábor és Csarni Gábor képviselte, Rozgonyi Ildikó tanárnő vezetésével. A fiúk a 43 csapatból a 3. helyezést hozták el! Hajrá Kós!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Kreatív fejlődés támogatása

  Kreatív fejlődés támogatása

  Kreatív önértékelés

  2022. máj. 23.


  Igazgatóság

  Műhelyiskolai képzés

  Műhelyiskolai képzés

  MŰHELYISKOLAI KÉPZÉS A műhelyiskola a tanulónak a szakképzésbe való bekapcsolódáshoz vagy a munkába állásához szükséges ismeretek megszerzésére szolgáló olyan képzési forma, amelyben a műhelyiskola a részszakmára való felkészítését keretében folyamatos mentori támogatással járul hozzá az alapismeretek átadásához.

  2022. jún. 2.


  Igazgatóság

  BÜFÉ PÁLYÁZAT

  BÜFÉ PÁLYÁZAT

  A Miskolci Szakképzési Centrum pályázatot hirdet...

  2022. júl. 13.


  Igazgatóság


  Partnereink

   SZC logo

   Miskolci Szakképzési Centrum


    • Intézmény logo
    • Miskolci SZC Kós Károly Építőipari, Kreatív Technikum és Szakképző Iskola

     3534 Miskolc, Gagarin u. 54.

    • Telefon: +36 46 530 432

     E-mail: titkarsag_kos@miskolci-szc.hu

     OM azonosító: 203060/014


    2023Miskolci SZC Kós Károly Építőipari, Kreatív Technikum és Szakképző Iskola